KONST / Litografier / Färglitografi 16716106

nr 1671 6106

Gordon Macfie

(1919-1971)

Gordon Macfie (1919-1971), Signerad, numrerad 259/360. Färglitografi, bildmått: 39x28 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 6 januari 2025
kl 19:38:48