KONST / Litografier / Färglitografi 16716106
nr 1671 6106
Gordon Macfie
(1919-1971)
Gordon Macfie (1919-1971), Signerad, numrerad 259/360. Färglitografi, bildmått: 39x28 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 januari 2025
kl 19:38:48
200 kr